5 mesiacov ako otec 

No, už ťaháme na pol roka. Po prvýkrát v živote mám možnosť čas pozorovať tak autenticky, pred očami sa mi mení malinký tvor na krásne dievčatko. Je to nádhera. Už má Eldo 8kg a dokonca sa nám včera objavil prvý zúbok! Rastie ani buk.

Viem, že som hovoril, že 4 mesiac bol prelomový, no tento piaty sa mi tak zdá dvojnásobne  hehe. S Eldom už máme svoje hry, vieme čo spustí lavínu smiechu a stále to chceme opakovať. Niekedy mám problém jej dať vôbec plienku, pretože zostať na mieste, je pre ňu veľká výzva. Je tak aktívna, že sa mi niekedy zastavuje rozum, furt a stále v pohybe! Niet sa čo čudovať, keďže už v brušku dokazovala, že ostať bez pohybu a v pokoji, nie je nič pre ňu. Ešte pred mesiacom sme si s Vanes hovorili, že bude nádhera, keď už vydrží v aute alebo len tak Vonku. Naozaj 4 mesiace bol problém ísť len tak na dlhú prechádzku a o aute už ani nehovorím. Zrazu sa všetko láme, zrazu tak prirodzene nemá s ničím problém a my sa len tak pozastavíme, usmejeme sa a povieme si, už je to v poriadku. Eldik potrebuje na všetko svoj čas a keď jej ho doprajeme, vždy nás odmení. Bublinka naša.

Závesná hojdačka www.hojdavak.cz

Som veľmi šťastný, že je zdravučká a nemuseli sme riešiť žiadne starosti. Ekzém o ktorom som písal minulý článok je už dávno preč. Chvalabohu. Jediné, čo nám spôsobuje plač, sú občas zúbky. Vždy jej hovorím: “Láska museli sme si tým prejsť všetci, zvládneš to aj ty.” A vždy s trpezlivosťou ju upokojujeme. Našťastie je Eldo veľký spachtoš a spánok si nenechá ničím narušiť hehe. V posteli už sa musíme striedať v polohe “na psa”, keďže Eli už cestuje v noci po celej posteli. Jednoducho si dopraje svoj komfort hehe. Takze už budeme musieť pripojiť k našej posteli ďalšiu časť, aby sme sa všetci traja vyspali v dobrej polohe.

A čo sa týka mňa?

Je veľmi zaujímavé pozorovať, akú lásku v sebe objavujem. Elinka je tak úžasná, nádherná bytosť. Tak ako ju ľúbim, sa nedá naozaj opísať nijakými slovami. Je to môj poklad. Teším sa na každý jeden deň s ňou, každý jeden deň ktorý premení na taký neobyčajný, čo i len jedným úsmevom. Ako tak idú tie mesiace, začína sa mi rola otca páčiť viac a viac. V mojom srdci neexistuje žiadna sťažnosť, alebo pocit, že ma Eldo o niečo ukracuje. I keď na začiatku tam toho bolo možno viac, všetko už zmizlo, všetko sa premenilo na vďačnosť, lásku a radosť zo života. Hehe trošku som asi aj zmäkol.

 

Navštívte nás aj na Instagrame @thewaveofreality 🙂