5 Znakov, že váš partner nie je ten pravý

Poslednú dobu nám chodí veľmi veľa správ ohľadom vašich vzťahov. Veľké percento týchto správ opisuje vzťahy, ktoré vôbec nefungujú, len si to treba naozaj uvedomiť. V tomto článku Vám opíšeme základne body, ktoré vás naozaj prinútia zamyslieť sa, či je váš partner pre vás naozaj ten pravý.

Vy, ktorým nevadí, že majú doma spolubývajúceho a nie partnera, ktorému dávajú a od ktorého prijímajú lásku, vy to čítať nemusíte.

 Nezabúdajte, že pokiaľ horiacu loď nedokážete uhasiť, je najlepšie z nej vyskočiť.

1.      Nemáte nič spoločné.

Ešte stále veríte tomu, že protiklady sa priťahujú? Je na čase, aby ste pochopili, že je to len blud. Jediné, čo spolu zdieľate je domov a posteľ. V takomto vzťahu sa nedá tvoriť, pretože sa nemáte od čoho ani len odraziť. Možno to bude fungovať nejakú dobu, ale verte, že na celý život to veru nebude.

2.      Nekomunikujete otvorene.

Veci vo vzťahu treba riešiť na rovinu. To znamená nedomýšľať si, čo si ten druhý myslí, ale otvorene sa o tom porozprávať. Čo je to za vzťah, keď mám strach sa opýtať na čokoľvek a povedať čokoľvek čo si myslím? Domnienky skresľujú realitu a tak isto aj váš vzťah. Dokáže váš partner na rovinu povedať čo cíti a čo si naozaj myslí? Dokážete to vy?

sad-2

3.      Keď sa ega hádajú.

Ja, ja, ja. Môj názor je správny a tvoj nie. Je jedno o čom sa hádate, ale jeden z vás musí mať vždy pravdu. Je Vám to povedomé? Ten príjemný pocit, keď vyhraté malú vojnu? A možno je taký len váš partner. Umenie krotiť si ego vo chvíľach, keď je to naozaj potrebné, je ten najlepší recept na harmonický vzťah. Ste toho schopný? Je toho schopný váš partner?

sad-3

4.      Citové vydieranie.

Drahí priatelia, toto je vážne zločin. Ak spravíš toto, tak ja urobím toto! A podobné manipulácie. Nikdy nesmiete dovoliť, aby vás partner citovo vydieral. Spraví to raz a bude to robiť stále. Nikdy nebudete šťastný s takýmto človekom. Toto je prípad, kedy Vám neostáva naozaj nič iné, ako takéhoto partnera opustiť.

sad-4

5.      Keď sa spolu nesmejete.

Nevie vás rozosmiať? Neviete to ani vy? Váš humor je úplne odlišný? Podľa môjho subjektívneho názoru je vo vzťahoch veľmi málo smiechu. A môžem povedať, že keby my s Vanes nemáme rovnaký humor a nesmejeme sa tak veľa, ako sa smejeme, možno by ten vzťah vyzeral úplne inak. Vážnosť ti je na škodu, ale keď sa vo vzťahu nemáš s kým smiať, zrejme nie je niečo v poriadku.