Ako sa staráte o váš vzťah? Len pre mužov!

 

Chlapi, aké máte vzťahy s vašimi partnerkami? Ste si istí, že je to tá vaša pravá? Žiadny vzťah nemáte? Alebo váš vzťah, zahrňuje len uľahčenie si domácich prác a potrebu sexu?

suit-portrait-preparation-wedding

Ako má vyzerať vzťah, a čo je to vôbec láska som pochopil, až keď som stretol Vanes. Dovtedy som bol len plný domnienok a nesprávnych názorov. Podľa čoho si vyberáte partnerku? Ja som si vyberal len podľa vzhľadu, čistá povrchnosť. Vôbec som nevedel a ani sa nezaujímal o to, ako naozaj porozumieť partnerke a ako mám vo vzťahu komunikovať. Až som dospel do bodu, kedy sa mi to zdalo úplne normálne a vôbec som to neriešil.

Ale viete kde bola chyba? Vo mne!

Pretože som vždy očakával niečo, čo ja sám som nevedel dať. Väčšinou je to tak, že za partnerku máte svoje zrkadlo a v horšom prípade len svojho sluhu. Pretože ženy, ktoré si nevážia samé seba sú pre chlapov veľmi ľahká korisť. A keď takúto korisť ulovíte, máte stále navarené, upratané, vypraté, o všetko postarané a stáva sa z vás malé a lenivé dieťa.

Čo znamená byť chlap?

relationship

Bijete sa po hrudi, akí ste silní, ale keď príde na lámanie chleba, hneď zabúdate akí ste chlapi. Položte si otázku, či by ste chceli, aby vaša dcéra mala partnera, ako ste vy. Ak je odpoveď nie, gratulujem, takíto ste chlapi.

Ak je odpoveď áno, gratulujem vám naozaj!

Posunieme sa ďalej a dám Vám pár tipov ako tie svoje vzťahy vylepšiť a možno aj nájsť svoju lásku.
1. Najprv musíte byť spokojní sami so sebou

Ako môže byť s vami niekto spokojný a dávať vám lásku, keď ju neviete dať ani sami sebe? Nakopnite sa, dajte sa do poriadku, pozbierajte trošku sebavedomia, otvorte oči, pozerajte sa na svet taký, aký naozaj je a prestaňte posudzovať. Hlavne seba!

2. Nehľadajte a nevnucujte sa

Najlepšie čo Vám môžem poradiť je, že keď sa Vám už nejaká žena páči a radi by ste s ňou strávili nejaké chvíle, riešte to osobne! A nie preklikávať sa na stránkach a vyberať si, ktorej zase napíšete. Tá vaša je vo vašom okolí a nie na Facebooku a ani na žiadnych sociálnych sieťach. Prvá a najdôležitejšia vec na začiatku:

Ukážte, že ste chlap a choďte na to z očí do očí. Pokiaľ ste odmietnutý, zavrite dvere. Nebola to tá vaša.

3. To čo hovoríte, aj robte.

Neserte si do úst. Najlepšie, ako vyvrátiť to, že ste chlap, je, že robíte opak toho, čo hovoríte. Keď niečo sľúbite, dodržte to! Keď partnerke hovoríte iné, a svojim kamarátom hovoríte úplne niečo iné, aký je to vzťah? Hraný? Pri tej pravej nemusíte byť herec, a hovorte iba čistú pravdu, o všetkom.

4. Žena je niečo menej ako chlap?

Na to veľmi rýchlo zabudnite. A keď si to stále myslíte, tak choďte za svojou matkou a povedzte jej to. Som zvedavý, ako dopadnete. Jediný rozdiel medzi ženou a mužom je, že my muži, štíme po stojačky a ženy v sede. Dajte žene pocítiť, že je váš rovnocenný partner a to vo všetkom. A keď to neviete, alebo to naozaj nie je pravda, asi by ste sa mali zamyslieť s kým to vlastne žijete.

5. Kompromisy

 

Bez nich nikdy nebudú obe strany na 100% spokojné. Či už vo vojne, alebo vo vzťahu. Robte ich a vyžadujte ich. S pravým partnerom to nebude nikdy problém.

6. Komunikujte, komunikujte a komunikujte.

Všetko. Každý pocit, každá potreba, každá krivda, všetko sa dá vykomunikovať! Ani jeden z vás nie je nejaká vedma s čarovnou guľou. Nikto si nemôže byť istý, na čo vy myslite, čo vyžadujete a čo očakávate. Všetko musíte jednoducho povedať.

Hovoríte vety ako: ,,Nič mi nie je“ a pri tom vyzeráte ako keby bol koniec sveta. Nebojte sa hovoriť to, čo vás nahnevalo a čo vás trápi!

Tak to by bol taký základ. Dúfam, že vám to pomôže a nezabúdajte, že vás do ničoho nenútim. Je to len na vás. Skúste to a keď vám to bude fungovať, tak paráda. Keď nie, nič sa nestalo, možno to nefunguje u každého.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here