,,BUĎTE ZMENOU, BUĎTE SEBOU.”

Naše heslo, heslo projektu The Wave Of Reality znie: ,,Buďte zmenou, buďte sebou.” Ako je to myslené? Táto jedna veta vysvetľuje celú našu tvorbu a zameranie. Už ani presne neviem, ako nás toto heslo napadlo, ale vystihuje všetko dokonale.

Akú zmenu máme na mysli?

A ako myslíme vetu ,,buďte sebou”? Chceme Vám pomôct dostať sa k svojej pravej podstate. Nájsť ju a tým pádom zmeniť svoj pohľad na seba, na ľudí, na okolie, na zvieratá, prírodu, na celý život, ako taký. Čo je vaša pravá podstata? Pravá podstata nás všetkých je VEDOMIE. Vedomie, vesmír, duša, boh, každý to nazýva inak ale podstata je stále rovnaká. Nekonečná láska.

Neverili by ste, ako sa Váš život obráti naruby, keď sa začnete venovať svojmu vnútornému svetu. Pretože až potom, ako je v poriadku Váš vnútorný svet, môže byť úplne v poriadku aj Váš vonkajší svet. Toto je ozajstná harmónia.

Keď sme s Danielom objavili svoj vnútorný svet, pochopili sme jeho dôležitosť a uvedomili si, aký máme odvtedy krásny a jednoduchý život, chceli sme to okamžite šíriť medzi Vás. A tak vznikol Projekt The Wave Of Reality, ktorý sme založili hlavne preto, aby ste tento nádherný svet mohli objaviť spolu s nami!

Nie je to len obyčajný blog.

Nie sú to len obyčajné vety. Prostredníctvom týchto viet chceme vo Vás prebudiť to, čo tam stále je, aj bolo. Možno je to zabudnuté, alebo zatienené mysľou, avšak je to v každom z Vás!

Ak chcete, poďte sa s nami zmeniť.

Poďte s nami meniť svet k lepšiemu! Buďte konečne sebou. Nie sebou, podľa toho, čo Vám hovorí myseľ. Kým myseľ chce, aby ste boli. Vy ste niečo viac. Spolu sme niečo viac.

Nájdime SEBA, to je tá ZMENA! 

Podrobnejšie túto tému rozoberáme na našich prednáškach aj s konkrétnym objasňovaním pojmov a s prakticnými cvičeniami.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here