Čo si najviac vážim na svojom partnerovi?

Všetko najlepšie láska!

Tento človek.. Tento neobyčajný človek. Najinšpiratívnejší a najúžasnejší človek , akého poznám. Osoba, ktorú si vážim a zbožňujem najviac na svete oslávil v Madride 22. narodeniny ! 
Všetko najlepšie môj budúci manžel, moje šťastie! Viem, že máš všetko, čo si praješ, takže ti toho prajem ešte viac a nech to pretrváva 🙂
Som neskutočne rada, že sme sa našli takto skoro a že takýchto osláv bude ešte veľmi veľa! LOVE U!

IMG_3460

Čo si najviac vážim na svojom partnerovi.

V dnešných vzťahoch sa partneri často sústreďujú viac na nedokonalosti toho druhého, ako vyzdvihujú tie kladné vlastnosti a to, čo si na svojej láske vážia.

Samozrejme, že ak reálne usúdite, že to horšie veľmi prevyšuje nad to dobré a nefunguje to, netreba si zbytočne nahovárať pekné veci a iba z tohto dôvodu s partnerom ostávať.

Ja mám to šťastie, že možem písať iba o tom, čo na Danielovi najviac milujem a čo si na ňom najviac vážim.
Určite je toho omnoho viac ako ma napadlo pri písaní tohto článku, toto je však taký základ, ktorý mi zijde na um ako prvý.

Chcela by som vás však upozorniť, že všetky vety su úplne pravdivé, neskreslené, nezidealizované a ani som ich nepísala v ružových okuliaroch. ( Ak by sa vám miestami zdal tento muž nereálny )

Wave of reality makers

Najviac si vážim,

Že nedopustí, aby sme sa hádali a že to naučil aj mňa. Poznáte to… Niekedy by vaše ego chcelo byť nahnevané, urazené, alebo neviem čo ešte, avšak keď mu to váš partner nedovolí a tým pádom skrotí aj svoje ego, prestanete sa hádať. Daniel to vždy uhrá do srandy. Keď sa o toto budete obaja snažiť, verte, že hádke pomaly vymiznú z vášho vzťahu.

Že mi naozaj ochotne pomáha so všetkým! To všetko sa ani nedá vymenovať! Predstavte si pod tým naozaj všetko. Vrátane varenia upratovania, atď. Niekedy sa dá povedať, že vypomáham skôr ja jemu

Že je lepší psychológ, ako všetci psychológovia sveta. Vždy na mne vidí, keď ma niečo trápi a prinúti ma o tom hovoriť, až kým to nie je v poriadku, alebo kým to spolu nevyriešime.

Že sa s ním dokážem porozprávať o všetkom. Viem, že mu možem povedať hocičo. Nie len, že ma vypočuje, ale aj poradí a rozhovor rozvinie.

Že mi celé dni venuje pozornosť a správa sa ku mne krásne. ,,Celé dni” znamená naozaj celé dni. Nie že celé 2 dni za týždeň.Sme spolu 24hodín denne, nejdeme si ,,na nervy” ani podobné nezmysly.

Že je strašne inšpiratívny človek a parádny motivátor. Niekedy mi povie jednu vetu, ktorá ma dá okamžite do pohybu, alebo mi zdvihne náladu!

Že ma nikto nedokáže rozosmiať tak a toľko ako on! Toto vo vzťahu musí byť. Musíte proste vedieť toho druhého rozosmiať a mať rovnaký humor. Podľa mňa to inak nejde. A Daniel je v tom majster.

IMG_3536

Že je taký silný a chce sa prekonávať. Po tom všetkom, čo zažil, by väčšina ľudí vyzerala úplne inak. (Časť o autonehode si môžete prečítať v tomto článku) Daniel takisto chystá článok o tom, čo všetko mu život postavil do cesty, ako sa cez to dostal a ako žije teraz, aj napriek úplne iným prognózam lekárov)

Že ma ráno vyťahuje z postele a robí mi raňajky. Ani neviete, čo to pre mňa znamená Že vstane prvý a robí mi raňajky. Vytvára mi krásny deň už od rána. Bez neho by som pravdepodobne spávala do 12tej Samozrejme, že mu to oplácam.. Ja urobím napríklad večeru.

Že vždy hovorí, čo si myslí. To znamená, že sa nemení v závislosti od toho s akým človekom sa rozpráva a je vždy sám sebou.

Že ma naučil brať život ako hru a veeeľmi veľa dalších vecí, ktoré ma posunuli dopredu duševne a psychicky.

A to najdôležitejšie nakoniec:

Vždy mi dá zo svojho jedla. Aj keď raz sa stalo, že mi nechcel dať zo syra a dával mi peniaze nech si idem kúpiť vlastný, avšak bola to moja chyba, pretože som predtým povedala, že ja nebudem chcieť. Viedlo to k menšej kríze vo vzťahu, pretože ja som sa takisto odmietala deliť o jedlo s začalo sa to opakovať často, takže týmto sa ti chcem láska, verejne ospravedlniť a už ti to nebudem robiť

Takže asi toľko…

Veľmi ma zaujíma , čo si najviac vážite na svojich partneroch/partnerkách vy! Podeľte sa o to s nami a pochváľte sa trošku svojou polovičkou 😉

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.