Daj to, čo nemáš.

 

Máte niekedy pocit, že Vám niekto nedáva niečo, po čom túžite, alebo niečo, čo Vám chýba?

Napríklad sa Vám môže zdať, že Vám partner nedáva dostatok pozornosti a lásky, ako pred niekoľkými rokmi. Alebo že ľudia, ktorých stretávate sú často negatívni a málo sa usmievajú. Alebo máte možno pocit, že máte málo peňazí… Takto by som mohla pokračovať ešte veľmi dlho. Myslíte si, že je to niečo iné, ako sťažovanie sa ? Ak áno, myslím, že sa mýlite.

m4

Avšak sťažovať sa môže iba myseľ, ktorá je neustále s niečim nespokojná a ako si môžeme všimnúť, nikdy jej úplne nevyhovieme.

Jedine ona dokáže byť večne nenásytná. Čo teda robiť v takýchto prípadoch? Môžete sa s ňou stotožniť a urobiť zo seba obeť, pretože nedostávate to, čo si ,,zaslúžite”. Alebo ju môžete prestať počúvať a konečne začať veci riešiť tým správnym a pokojným spôsobom.

Mám pre vás návrh.

Čo myslíte, čo by sa stalo, keby ste začali NAJPRV VY dávať to, o čom si myslíte, že Vám chýba?

Zo začiatku to môže byť náročnejšie, ale nenechajte sa odradiť! Viete … každý si vytvárame vlastný svet a to, čo do neho vložíme, sa nám vráti späť.

A platí to úplne pre všetko. Pre rodinné či partnerské vzťahy, alebo finančnú situáciu. Hovorí sa, že tí, čo majú najmenej, dávajú najviac a nezištne.

photo-1459326464274-c30acdd1f2ce

Prečo je to tak?

Zamyslite sa nad tým. Ja myslím, že je to hlavne preto, že nie sú stožnení s vonkajším svetom tak veľmi, ako ľudia, ktorí majú nadbytok materiálnych vecí.

Čím viac ľudia majú, tým sú viac zaslepení ,,ligotom” vonkajšieho sveta a deň za dňom zabúdajú, kým vlastne v skutočnosti sú. Verte, že každému sa všetko vráti mnohonásobne.

Buďte zrkadlom. Dajte zo seba to, čo chcete, aby sa odrazilo naspäť k Vám.

m1

Budete prekvapení, aký nádherný svet ste si zrazu vytvorili. Pretože takéto zákony neoklameme.

Dávajte a nečakajte nič späť.

Dávajte ako deti a zvieratá. Máte málo lásky? Uistite sa, či jej dávate dostatok. Máte málo peňazí? Začnite aj z toho mála dávať ľudom, ktorí to naozaj potrebujú. Chýba Vám človek o ktorého by ste sa mohli oprieť? V tom prípade sa uistite, si by sa ľudia opreli o vás, keď to potrebujú.

Odporúčam vyskúšať túto metódu dávania aspoň na 1 týžden. Uvidíte, že výsledky vás ohromia a nebudete chcieť prestať.