Vanes a jej list ,,mladšiemu ja”

Dlho rozmýšľam a riadky ostávajú stále prázdne.. čo by som odkázala svojmu mladšiemu ja? Napáda ma toto:

Som tebou a ty si mnou. Zároveň už ale nie si mojou súčasťou. Musím pokračovať ďalej bez teba, ale posúvam sa s vďakou, zážitkami skúsenosťami a poučeniami. Toto ti odkazujem: 
Nežeň sa za ničím príliš rýchlo, pretože aj to pominie. Buď trpezlivá!

Choď si aj naďalej za tým, čo chceš a riaď sa tým, čo cítiš, že je pre teba správne a nie tým, čo hovoria iní, že by si mala robiť. Pretože to bude v tvojom živote vždy tá správna cesta. Buď naďalej odvážna!

V ťažkých chvíľach nezúfaj, pretože sú iba bránou k nádhernému životu. K ešte krajšiemu životu ako žiješ teraz, aj keď sa ti to ťažko predstavuje. Nestrácaj vieru v seba!

Priprav sa na to, že budeš musieť opustiť nefungujúce vzťahy. To bude pre teba najvačšia skúška. Ale neboj sa, keď ňou konečne úspešne prejdeš, čaká ťa krásna odmena. Takže buď veľmi, ale naozaj veľmi silná!

Zabudni čo najskôr na materiálny a kariérny svet, pretože aj tak ti život ukáže, čo je tu skutočne podstatné. Užívaj si maličkosti!

Budeš ešte dlho liečiť staré rany a zablokované energie vo svojom telíčku, ale nič sa neboj.. aj to pominie. Buď vytrvalá a Nestrácaj vieru v život!

Budeš žiť úplne iný príbeh, o akom snívaš teraz. Bude to príbeh plný uvedomovania a lásky, takže mu buď otvorená!

S láskou Tvoje staršie ja

Ak sa aj vy chcete podeliť s ľuďmi o vašu životnú múdrosť, ktorú by ste adresovali svojmu ,,mladšiemu JA,, pokojne nám ho zašlite na e-mail: waveofreality@waveofreality.com a my ho s radosťou uverejníme.
Život každého človeka je zaujímavý, ak si nájdeme čas počúvať. Každý má príbeh, ktorý môže porozprávať a ktorý môže pomôcť ľuďom v podobných životných situáciach. Tak teda poďme si navzájom uľahčiť životy aj takýmto spôsobom. Tešíme sa na vaše lekcie, ktoré vás posunuli tam, kde ste práve teraz.