List pre moje ,,mladšie Ja,, od Veroniky

Drahá Veronika,

viem, že si vždy snívala o tom, že sa raz vrátiš v čase (raz ti dá pánbožko naozaj tú možnosť, aj keď tomu možno teraz neveríš.)

Ja som ju odmietla (zo strachu) ale teraz viem, že som sa tým nemala zatažovať. Aj keď to v konečnom dôsledku neľutujem, lebo som si vysnívala inú cestu.. Iný happy end. Ale nemusíš riešiť, keď je čas skočit do vody, a chceš to ,tak neváhaj a skoč.

Takže ak ti mám dať čo i len jednú radu: nebuď bojko! Viem, že občas máš strach a pripadá ti naozaj opodstatnený, ale keď ho skúsiš prekonať, takmer vždy to stojí za to! Naozaj! …A ďalšia vec, neboj sa snívať vo veľkom. A nesnaž sa prehlušiť svoj vnútorný hlas, počúvaj ho a daj si poradiť! 

 

Ak sa aj vy chcete podeliť s ľuďmi o vašu životnú múdrosť, ktorú by ste adresovali svojmu ,,mladšiemu JA,, pokojne nám ho zašlite na e-mail: waveofreality@waveofreality.com a my ho s radosťou uverejníme.
Život každého človeka je zaujímavý, ak si nájdeme čas počúvať. Každý má príbeh, ktorý môže porozprávať a ktorý môže pomôcť ľuďom v podobných životných situáciach. Tak teda poďme si navzájom uľahčiť životy aj takýmto spôsobom. Tešíme sa na vaše lekcie, ktoré vás posunuli tam, kde ste práve teraz.