Náš rok 2016 v skratke

 

Aký bol náš rok? Myslím, že prelomový, veľmi produktívny a cestovateľský.

Prelomový hlavne preto, že sme sa presťahovali do Anglicka, ktoré ako sme neskôr zisili, bolo pre nás veľmi inšpiratívne.

Instagram: http://www.instagram.com/thewaveofreality/

Začali sme pracovať pre jednu spoločnosť s knihami. Vtedy Daniel povedal, že by raz aj on chcel napísať knihu. Ja som na to povedala, že by som mohla založiť blog a ak chce, môže tam aj on z času na čas niečím prispieť. Jeho reakciou bolo, že sa do toho môžme pustiť spolu! A tak sme sa pustili.

A nie len tak nejako. Rovno do dvoch jazykov. Rovno do celého sveta, nie len na Slovensko! Myslím, že to bolo správne rozhodnutie. Blog sme založili úplne sami, takisto čo sa týka dizajnu, robili sme ho iba svojpomocne. Nebola to síce žiadna sláva, ale na to, že sme s tým nemali žiadne skúsenosti, vyzeralo to dobre.

Keď sme videli, že návštevnosť blogu stále rastie, rozhodli sme sa ho vylepšiť. Bolo to začiatkom októbra. Úplne nový profesionálny dizajn a hlavne funkcia zmeny jazyka.

Začali sme na začiatku mája a teraz vás je tu takmer 10 000!!! Ste úžasní ľudia.

Naozaj Vám z celého srdca ďakujeme za podporu! Verte, že to robíme pre Vás s tými najlepšími úmyslami. Robíme to, čo nás baví. Predávame Vám to, čo vieme. Robíme to zadarmo a vo svojom voľnom čase. Iba preto, že chceme a máme z toho dobrý pocit. Vybrali sme si takúto cestu na ktorej sme spolu s vami.

Tento rok sme okrem iného aj dosť cestovali, aby ste sa mohli inšpirovať aj v tomto smere. Môžete si pozrieť, kde sme boli a čo sa oplatí vidieť.

Tu v Anglicku sme navštívili Birmingham, Liverpool a Londýn.

Birmingham

Liverpool

Londýn

Na Danielove narodeniny sme boli v Madride a na moje narodeniny vo Francúzsku a v Barcelone.

Madrid

Barcelona

Perpignan, France

Ako budeme pokračovať?

V roku 2017 plánujeme veľa prekvapení, ktoré ale zatiaľ nechceme prezrádzať. Veríme, že Vás bude aj naďalej tešiť byť súčasťou The Wave Of Reality a že si vždy nájdete to, čo potrebujete a to, čo Vám pomôže !

Prajeme Vám štastný nový rok 2017, naplnený láskou a radosťou!

Buďte zmenou, buďte sebou!