3 Spôsoby, ako konať prebudene

 

V tomto článku rozoberiem 3 spôsoby, ktorými prúdi vedomie prostredníctvom Vás do toho, čo robíme. Sú to spôsoby, vďaka ktorým sa zlaďujeme s tvorivou silou vesmíru. Je to prijatie, potešenie a nadšenie.

Pokiaľ v akejkoľvek situácii, v ktorej sa nachádzate, alebo v činnosti, ktorú vykonávate, nie ste v stave prijatia, potešenia, alebo nadšenia, zistíte, že je to na škodu ako Vám, tak aj Vášmu okoliu.

1. PRIJATIE

Všetky veci a situácie, ktoré nedokážete brať s radosťou, treba minimálne prijať. To znamená, že akákoľvek situácia si vyžaduje, aby ste niečo urobili, budete to robiť ochotne. Napríklad: nepoteší Vás, keď musíte dorobiť nejakú, prácu, na ktorú potrebujete internet a zrazu vypnú elektrinu, alebo keď dostanete v práci najhoršiu úlohu, ktorú by ste najradšej nerobili.

Nepoteší Vás to, ale môžete to prijať. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako pasívna ignorácia, avšak je to úplne naopak. Tento pokoj je aktívny a vnáša do situácie kľud. Ak nedokážete danú vec, ktorá Vás nebaví a vyvoláva vo Vás negatívne emócie ani len prijať, prestaňte s tým! Pretože ste práve prestali mať zodpovednosť za to najdôležitejšie-za stav Vášho vedomia. Tým pádom ste prestali preberať zodpovednosť za život.

2.RADOSŤ

Pamätajte, že môžete mať radosť z rôznych situácii. Očakávame ale, že nás svet urobí šťastnými. To je dôvod, prečo žije mnoho ľudí v permanentnej frustrácii. Radosť nepochádza z činnosti samotnej, ale z Nás. Radosť musíme vnášať do každej činnosti a situácie. Ľudia majú vo zvyku neustále čakať na niečo, čo sa stane v budúcnosti. ,,Veľmi sa teším, keď budem tam a tam, keď budem mať to a to. Budem mať z toho obrovskú radosť!” NIE! Je to nevedomý stav. Vládne nad Vami Vaša myseľ.

33

Nedovoľte mysli, aby Vám dávala povolenie, kedy sa tešiť a kedy nie. Myseľ hovorí: ,, Dnes nie.. tešiť sa budeš až zajtra! Nevidíš, že som zaneprázdnená?!” Ľudia moji krásni, to ,,zajtra” NIKDY nepríde, pokial sa nezačnete tešiť z toho, čo je TERAZ. Začnite vnášať svoju prítomnosť a plnú pozornosť do všetkého čo robíte. Iba tak prevezme Vaše kreatívne a prebudené vedomie kormidlo od nadvlády mysle. Onedlho zistíte, že všetko čo robíte plne prítomní Vám namiesto stresu a vyčerpania prináša radosť.

3.NADŠENIE

Je to radosť z toho, čo robíte v spojení s cieľom a víziou, ktorú sa snažíte naplniť. Vo chvíli, keď je pre Vás dosiahnutie cieľa dôležitejšie, ako cesta, začínate byť pod stresom. Vtedy je ego späť v hre a tým vás odrezáva od kreatívnej sily vesmíru. Stres vždy zníži kvalitu toho, čo robíme. Takže preč s ním! Nepotrebujeme ho. Nadšenie a ego spolu nemôžu existovať. Jedno nemôže existovať v prítomnosti druhého. Nadšenie nič nechce, pretože mu nič nechýba.

33333

Ak ste v jednote so životom, je jedno, čo robíte, pretože sa v ňom nikdy nestratíte. Prostredníctvom nadšenia sa dostaneme do úplného súladu s rozpínajúcim sa vesmírom, ale bez toho, aby sme sa stotožňovali s výtvormi, ktoré tvorí. Čiže bez ega.

Prajem Vám, aby bol každý deň minimálne prijatý, ale hlavne plný radosti a nadšenia!