E-Book

Ahojte milí čitatelia!

Radi by sme Vám ponúkli našu ,,prednášku”.

Ja a Daniel sme začali s takýmito stretnutiami iba nedávno, pretože tento blog začal byť u ľudí obľúbený a priali si, aby sme s nimi mohli byť v kontakte aj osobne a mohli im odovzdávať svoje zážitky a myšlienky.

Sme mladý pár, ktorý si v živote už prešiel zaujímavými vecami a ľudia väčšinou nerozumejú, odkiaľ máme všetky tie poznatky o ktorých píšeme v článkoch a celkový nadhľad nad život. Práve o tom rozprávame, takže budete mať možnosť pozrieť sa na svoj život aj z inej perspektívy.

Budeme radi ak si o nás pozriete viac na našom Facebooku vo videách: https://m.facebook.com/pg/WaveofReality/videos/…

Veľmi sa tešíme na stretnutie s Vami a s ľudmi vo Vašom meste, ktorým by ste takisto umožnili pozerať sa na život ako na dar.

Prajeme krásne a spokojné dni!

 

Rezervácia prednášky

Ako si môžete zarezervovať prednášku? Je to úplne jednoduché. Stačí nám napísať správu na náš e-mail waveofreality@waveofreality.com a o podrobnostiach ako je miesto a čas sa dohodneme spolu. Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Povedali o nás


Daniela

,,Milá Vaneska a Daniel,chcela by som sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za to že ste ma oslovili a pozvalii na dnešnú prednášku ani nepatram odkiaľ ste ma vypátrali. Verím že všetko je tak ako má byť. Ako som Vám hovorila že mám deti vo vašom veku veľmi som šťastná že taký mladý ludia šíria dobro a lásku, celý čas mi behali myšlienky že tam mali byť aj moje deti, lebo tak ako ste hovorili: čo povie mama nie je dosť dobré, tak je to aj u nás doma.
Ste super pár držím Vám palce a prajem nech ste zdravý, šťastný, milovaný.“

Stella

,,Ďakujem vám za dnešok! Boli ste super, posedenie bolo skvelé a dali ste každému veľa energie. Toľko toho som chcela ešte povedať a rozprávať sa svami a s ostanými. Dali ste neskutočnú, úžasnú energiu aj na cestu aj celkovo. Som z toho úplne šťastná, vysmiata ako slniečko, energia pre lepšie rozhodovanie, energia pre nové nápady. Teším sa na ďalšie posedenia a stretnutia. Lubim vas oboch!“