Sila intuície v našom živote

Dnes by som Vám chcela opísať silu a dôležitosť intuície a to, ako to vyzeralo v našom živote a čo sa zmenilo, keď sme ju začali počúvať.

Čo je to vlastne intuícia?

Podľa mňa je to zdroj života. Tento zdroj je to najinteligentnejšie, čo existuje a my sme jeho súčasťou, ibaže sme na to zabudli. Ukazuje nám tú správnu cestu životom. Niektorí tento hlas počúvame, niektorí menej a niektorí vôbec. Buď sa rozhodneme, že počúvneme, alebo radšej poslúchneme racionálnu myseľ.

Pochopila som, že táto sila je mocnejšia ako my a ak sa jej poddáme, začnú sa nám v živote diať skutočné zázraky.

Čo to znamenalo u nás?

Odkedy sme sa rozhodli riadiť sa týmto pocitom, život začal byť veľmi jednoduchý. Poviem Vám otvorene, čo sa začalo diať. Začalo k nám prichádzať zrazu veľa peňazí a často ani nechápeme, kde sa berú. Prichádza k nám veľa hojnosti. Ale viete prečo? Pretože sme otvorili a dovolili jej pritiecť.
Uvoľnili sme sa a začali sme nasledovať smer, ktorým nás vedie život. Prestali sme sa báť a začali sme prijímať.

A jedine vtedy môžete dostávať. Takisto k nám začali prichádzať úžasní ľudia, ktorí sú takisto veľmi štedrí.

Z Anglicka sme pôvodne nechceli odísť avšak zrazu prišiel impulz ísť späť na Slovensko. Neposlúchli sme, pretože nás myseľ presvedčila, že sa v Anglicku máme ,,dobre” a zarábame sme dosť peňazí. Až keď prišiel druhý a silnejší impulz, poslúchli sme. Pochopili sme, že sme boli v Anglicku ako v zlatej klietke.

Akonáhle sme sa vrátili, dejú sa nám samé úžasné veci a neustále cez nás prúdi inšpirácia do sveta. Naša kreativita je nezastaviteľná.

Začali sme mať mnoho nápadov, ktoré sa nám dajú úplne jednoducho realizovať. Energia začali voľne prúdiť a nijako ju neblokujeme.

Pôvodne sme nevedeli, prečo život chce aby sme šli späť na Slovensko, ale počúvli sme a vrátili sme sa. Až po čase, keď nás pozvali na našu prvú prednášku, pochopili sme, že toto je jeden z dôvodov, prečo sme sa mali vrátiť. Život chce, aby sme sa s Vami stretávali a odovzdávali Vám svoje myšlienky aj osobne.

Pocítili sme veľkú vďaku za tento úžasný vnútorný kompas, ktorý máme v sebe každý zabudovaný.

Odporúčam Vám počúvať každý impulz vášho Srdiečka a Vašej intuície. Nenechajte sa obalamutiť strachom a rôznymi myšlienkami, ktoré vás od všetkého odhovoria. Dôverujte životu! Nemáte čo stratiť. Uvidíte, čo príde po tom.

Odviažte sa, riaďte sa pocitmi a intuíciou a život Vás zavedie na tak krásne miesta a za takými krásnymi ľudmi, že nebudete chápať.