Začíname vedomým tehotenstvom

Ako už možno viete, BUDEME RODIČMI !

Stále tomu nemôžeme uveriť a ďakujeme vesmíru za toto veľké požehnanie.
Tehotenstvo a výchovu budeme samozrejme smerovať láskyplnou vedomou cestou plnou poznávania a zážitkov, takže pre Vás na blogu vznikla táto nová kategória týkajúca sa uvedomelého rodičovstva.
Ďakujeme ŽIVOT za našu lásku, ktorá prepukla do ešte väčšej lásky v podobe nového života!

Sme mladí a mnohí z Vás sa pýtali, či sme bábätko plánovali.

Odpoveď je samozrejme jasná- áno, plánovali a podarilo sa nám to v podstate ihneď. Povedali sme si, že naša láska bude prekvitať ďalej a že nemáme dôvod čakať a rodičovstvo odkladať.

V tejto sekcii blogu budeme opisovať hlavne to, čo zažívame v duchovnej sfére. Chceme prežívať tieto úžasné chvíle naplno a vychutnávať si ich plnými dúškami bez stresu a strachu.

Počas tehotenstva sa budem snažiť čo najviac spájať s dieťatkom, meditovať, robiť ako dychové, tak aj fyzické cvičenia. Samozrejme sa vždy riadime a naďalej budeme riadiť vlastnou intuíciou a podľa nej budeme usudzovať, čo bude pre dieťatko najlepšie počas tehotenstva a po pôrode.

Som už rozhodnutá, že chcem rodiť doma v príjemnom prostredí a prirodzeným pôrodom, na čo sa budem dôkladne pripravovať. Samozrejme naďalej ostávam na čisto rastlinnej strave. Náš prístup bude taký vedomý, ako to najviac bude možné a tieto informácie budeme posúvať ďalej Vám.

PS: Naša pani liečiteľka nám prezradila, že to bude dievčatko, ktoré máme vysnívané a naozaj cítime, že to bude dievčatko. Ale na 100% sa to samozrejme potvrdí o pár mesiacov.

Takže toto je taký kratučký úvod do tejto kategórie. Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-mail waveofreality@waveofreality.com